Відділ юнацького абонементу

Горбань Н.І.

ГОРБАНЬ
Ніна Іванівна
провідний бібліотекар юнацького відділу

Салова1САЛОВА
Валентина Андріївна
бібліотекар юнацького відділу

Заболотна1
ЗАБОЛОТНА
Ніна Юріївна
бібліотекар юнацького відділу
Юнацький відділ обслуговує користувачів віком від 14 до 28 років.
Щороку відділ відвідує понад 1800 юнаків та дівчат.
Працівники відділу із задоволенням обслуговують і спілкуються не тільки з юними читачами, а й з їх батьками та молодшими братами та сестрами.
До послуг користувачів фонд: довідкової, навчальної, галузевої, класичної та сучасної художньої літератури вітчизняних і зарубіжних авторів.
Працівники юнацького відділу головним своїм завданням вбачають популяризацію книги в сучасному технічному інформаційному просторі. Так діють постійні книжкові виставки, літературний календар ювілейних дат.
Юнацький відділЗ 2004 року діє клуб цікавих зустрічей «Особистість», який розкриває юні творчі дарування міста у різних напрямках: живописі, історії, музиці, хореографії, спробі пера. Творчі зустрічі відвідали понад 600 неординарних молодих людей.
Крилаті міражі
Юнацький відділ – це творчий місток для розкриття талантів. Тут діє молодіжна мистецька галерея, де презентують роботи юні художники, фотомитці, майстрині вишивки бісером, гладдю, стрічками, та ін.
Головне в роботі – оперативне і найповніше задоволення запитів користувачів та презентація творчості кожного талановитого прилучанина.

Кiлькiсть переглядiв: 475

Коментарi