Проєкт із підтримки креативного підприємництва - «Економічний RestART»

2022-12-15

В Прилуцькій міській центральній бібліотеці імені Л. Забашти стартував проєкт із підтримки креативного підприємництва - «Економічний RestART»

Економічний рестарт

В Прилуцькій міській центральній бібліотеці імені Л. Забашти стартував проєкт «Економічний RestART», організатором якого є ВГО Українська бібліотечна асоціація за партнерства агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks. Він має на меті надати креативній молоді та підприємцям, що працюють у сфері креативних індустрій та проживають у Чернігівській області, можливість для професійного розвитку в рідній громаді.
В межах проєкту Прилуцька міська центральна бібліотека імені Л. Забашти стане ресурсним центром для підприємців креативної індустрії та молоді регіону.
Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну велика кількість малих підприємств знаходяться на межі виживання. Особливо на деокупованих територіях Чернігівської області. А саме цей бізнес є ключовим для наповнення економіки регіону, оскільки це й створення робочих місць, й сплачені податки. Він не потребує значних інвестицій, як підприємства реального сектору економіки.
Окрім того, чимало молоді нашого регіону або переїжджає в інші області, або ж планує залишати Україну, оскільки не бачить можливості працювати й розвиватися в рідному місті чи селі.
Сьогодні всі вони як ніколи потребують підтримки. З цією метою й був створений проєкт «Економічний RestART», який покликаний зробити бібліотеку центром підтримки та стартом для позитивних змін.

В межах проєкту планується:

· проведення освітніх заходів для підприємців та молоді, а саме:
- лекції для молоді про те, які є професії у сфері креативних індустрій;
- освітні лекції для креативних підприємців щодо того як розвинути власний бізнес;
- мотиваційні та надихаючі зустрічі із представниками креативних індустрій
проведення ідеатону із розробки ідей щодо того як простір бібліотеки зробити ментально привабливим та ресурсно забезпеченим для креавтиних підприємців міста;
проведення конкурсу мотиваційних листів для відбору молоді та підприємців, яким буде подаровано освітній онлайн-курс у сфері креативних індустрій – планується обрати 3 переможця.
Лектори та гості заходів розкажуть про особливості креативного підприємництва, поділяться власним досвідом та порадять, як розвивати творчий бізнес в нинішніх умовах, а також як знайти роботу в креативній індустрії в будь-якому куточку країни чи, навіть, світу, при цьому залишаючись в рідному місті чи селі та допомагаючи розвивати економіку регіону.
Стати учасником проєкту може будь-який підприємець, що працює в творчому напрямку, чи молодь, яка хотіла б освоїти нову професію в креативній індустрії.
Для цього слідкуйте за новинами бібліотеки на сайті та в соціальних мережах. На кожен захід буде буде створено анонс та реєстрація.
Проєкт «Економічний RestART» триватиме до кінця лютого 2023 року. А межах проєкту працівники Чернігівської МЦСБ також пройдуть спеціалізоване навчання, а бібліотека отримає нові книги з креативних індустрій, ноутбуки, меблі та інше обладнання задля розвитку креативного сектору в місті.

Кiлькiсть переглядiв: 261

Коментарi