• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Скайп-урок із Національним історико-культурним заповідником «Гетьманська столиця»

Скайп-урок із Національним історико-культурним заповідником «Гетьманська столиця»

2018-11-02

2 листопада у читальній залі МЦБ ім. Л. Забашти відбувся скайп-урок із Національним історико-культурним заповідником «Гетьманська столиця» до 310-річчя Батуринської трагедії «Батурин, кров’ю политий». Молодіжна аудиторія поспілкувалася із науковим співробітником відділу археології Національного історико-культурного заповіднику «Гетьманська столиця» Солдатовою Каріною Олександрівною та завідувачкою відділу історії гетьманства Хармак Мариною Миколаївною. Гості книгозбірні дізналися про історію гетьманської столиці у контексті зміни політичних орієнтирів гетьмана Івана Мазепи та його найближчого оточення, а також побачили ретроспективу розвитку подій трагедії з наукової точки зору. Жива, ілюстрована фактами, розповідь науковців, справила емоційно сильне враження на учнів Прилуцького професійного ліцею.

2625

Наукові співробітники історико-культурного заповіднику розповіли про нові археологічні знахідки періоду Батуринської трагедії, які ще раз підтверджують жахливість подій 310-річної давнини.

3527

Директор книгозбірні Людмила Зубко наголосила на ролі і значимості збереження історичної пам’яті на фоні передачі життєвого досвіду від покоління до покоління і ще раз підкреслила важливість єдності та консолідації українства у сучасних умовах.

5730

Кiлькiсть переглядiв: 45

Коментарi