Презентація книги Євгена Постульги «Минає все»

2017-10-05

5 жовтня у міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбулася презентація книги Євгена Постульги «Минає все».

Нова книга1

Книга вміщує в себе поезію різних років – від 2005 по 2017. Це 4 збірка автора, яка ділиться на декілька розділів, що відрізняються тематикою – від інтимної та пейзажної лірики до патріотичної та філософської.
На зустрічі були присутні друзі поета, які постійно йдуть поруч по життю, це Олександр Вадимович Забарний декан філологічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, який зробив глибокий аналіз віршів Євгена Постульги, Анатолій Миколайович Риженко місцевий художник, який допоміг у виданні збірки та Микола Миколайович Козенко, який профінансував книгу.

Нова книга2

Євген Постульга працює у краєзнавчому музеї ім. В.І. Маслова, тому приємним сюрпризом була присутність майже всього колективу на чолі з директором закладу Тетяни Миколаївни Зоць.

Нова книга3

Поета вітали друзі та прихильники таланту: місцева поетеса Світлана Коробова, краєзнавець Ольга Федорівна Лукаш, директор книгозбірні Людмила Іванівна Зубко та інші.
Тираж книги невеликий – 200 примірників, та книгу можна почитати у книгозбірнях міста, адже автор подарував бібліотекам збірку у достатній кількості.

Кiлькiсть переглядiв: 17

Коментарi