• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Повідомлення
  • Творчий діалог, присвячений 25-річчю мистецькому громадсько-політичному журналу «Літературний Чернігів».

Творчий діалог, присвячений 25-річчю мистецькому громадсько-політичному журналу «Літературний Чернігів».

2017-11-22

22 листопада в міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбувся творчий діалог із головою Чернігівської обласної організації НСПУ, кандидатом філологічних наук, доцентом Ганною Арсенич-Баран та чернігівською письменницею Оленою Печорною. Зустріч була присвячена 25-річчю мистецькому громадсько-політичному журналу «Літературний Чернігів».
У своєму виступі Ганна Арсенич-Баран відмітила велику подвижницьку працю редактора журналу Михася Ткача, який у різні часи, навіть кризові, зумів видавати журнал регулярно.

Арсенич1

На заході відбувся творчий діалог із чернігівськими гостями.
Прилучан цікавили новинки літератури та формування літературних смаків, місце молодих літераторів в українському літ процесі, стан українських видань та сучасні події в Спілці письменників України.
Обидві письменниці презентували власну творчість та ділились планами на майбутнє.

Ганна Арсенич-Баран виконала ще одну приємну місію. Як голова Чернігівської обласної організації НСПУ вона вручила нашій прилучанці, письменниці Лілії Черненко-Бондаревич медаль «Олександра Довженка» від Міжнародної літературно-мистецької академії України та Диплом лауреата Міжнародного конкурсу імені де Рішельє «Діамантовий Дюк» (конкурс Україна – Германія) у номінації «публіцистика» за роман «Прощена неділя».

Арсенич2

Начальник відділу культури Прилуцької міської ради Катерина Мовчан подякувала чернігівцям за цікавий інформаційно-мистецький діалог та підкреслила роль Лілії Черненко-Бондаревич у подвижницькій громадській діяльності.
Директор бібліотеки Людмила Зубко висловила слова вдячності гостям за творчу співпрацю та привітала славну прилучанку із літературними перемогами.

Кiлькiсть переглядiв: 34

Коментарi