Презентація збірки Анатолія Логвиненка «Пожовклий знімок».

2021-07-14

В читальній залі Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти відбулась презентація другої збірки лауреата спеціальної літературно-мистецької премії імені Любові Забашти «Квіт папороті» - 2017 року Анатолія Логвиненка «Пожовклий знімок».

Логвин2

Знайомство з книгою розпочалось із прочитання віршів учасниками заходу. Це створило атмосферу спогадів про минуле століття: про побут і ремесло селян, про колорит українського одягу і простоту житла, про дитячі забавки дітей у час післявоєнної відбудови та ін. Саме про це і говориться в книзі.
Потім відбувся діалог із автором книги, під час якого говорили про доречність вживання суржику в його поезіях, про вдалу назву збірки, кінематографічний матеріал кожного вірша, який автор взяв із життя своєї родини та односельців.
Рецензію до книги написала член Національних спілок України і Білорусії Лілія Черненко.
Про поетичний хист автора говорила член СПУ Ніна Ткаченко, яка писала рецензію на першу книгу «Було колись, було…», поетеса із Ічні Наталія Черненко, Лідія Скотнікова, поетеса Валентина Грибенко.
Ніна Ведмідь, солістка народного аматорського фольклорного ансамблю «Горлиця», подарувала всім присутнім автентичну народну пісню, яку перейняла ще від своєї бабусі.

Логвин1

Ностальгійної атмосфери зустрічі додавала невелика виставка старих фотографій та букет польових квітів, які стали лейтмотивом до творчості поета.

Кiлькiсть переглядiв: 11

Коментарi