Творчий вечір Петра Антоненка

2021-06-14

14 червня в залі Прилуцької міської бібліотеки імені Любові Забашти гостила лірика. У нашому урбаністично-прагматичному і прискореному часоплині такі хвилини видаються великою рідкістю, за які варто платити емоціями, усмішками, натхненням. До прилуцьких читачів, шанувальників літературного слова завітав редактор чернігівських обласних газет «Світ-інфо» та «Струна», відомий журналіст, поет, письменник, бард Петро Антоненко.

Антон1

Петро Якович презентував свою нову газету «Струна», яка народилась у листопаді 2020 року, і на сторінках якої друкуються твори прилуцьких письменників та початківців літературного слова.
Петро Якович, як завжди, читав багато поезій із української та білоруської класичної літератури та нові свої вірші, які об’єднані єдиною назвою «Ходить літо, наше літо».
У теплій атмосфері під звуки гітари, у ліричних замальовках і емоційних діалогах гостя зустріч із письменниками міста, користувачами бібліотеки та самими бібліотекарями промайнуло більше двох годин спілкування.

Антон2

На закінчення зустрічі редактор подарував декілька примірників нового номеру газети «Струна» та став головним героєм автограф-сесії.

Кiлькiсть переглядiв: 13

Коментарi