Знайомство із письменницею Ольгою Лілік

2021-05-27

27 травня в читальній залі Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Л. Забашти відбулось знайомство із письменницею з Києва Ольгою Лілік. Авторка привезла до Прилук свій роман «Квіти цикорію», події в якому відбуваються в Линовиці, Полонках та Прилуках. Всі герої роману вигадані, образи збірні, які авторка взяла із багатьох знайомих людей чи тих, про кого чула з розповідей або випадково зустрічала по життю. Пані Ольга все дитинство провела в Линовиці, тому такими реалістичними виглядають місця, описані в книзі. На зустріч приїхала завідувачка шкільним краєзнавчим музеєм в Линовиці Людмила Лазоренко, яка додала багато цікавинок про історичні місця селища.

Лілик1

Пані Ольга презентувала іще одну свою роботу – повість «Чорний дощ», в якому піднімаються питання проблемних моментів у житті підлітків. Книга присвячена Юркові Покальчуку, який став для пані Ольги хрещеним батьком в літературі.
Легким спогадом промайнули хвилини розповідей про письменника, перекладача і друга нашого міста Юрка Покальчука.
Анатолій Риженко, прилуцький художник і давній друг письменника, згадував хвилини творчих замальовок на Прилуччині разом із паном Юрком.
Невимушено, з присмаком ностальгійних ноток за селом і порою дитинства для авторки, велася розмова з присутніми в залі.
«Цикорій пускає глибоко коріння на тій землі, де прийшлося йому народитись. Хочеться щоб так було і в людей", - наголосила наостанок київська гостя.

Лілик2

Директорка книгозбірні Людмила Зубко висловила письменниці слова подяки за книги, якими збагатилась бібліотека, і наголосила, що авторів, які пишуть саме про наш край, завжди чекають в Прилуках.

Кiлькiсть переглядiв: 17

Коментарi