Зустріч із місцевими поетами «Під високим небом поезії весни»

2021-03-19

Напередодні Всесвітнього дня поезії в читальній залі Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти відбулась зустріч із місцевими поетами «Під високим небом поезії весни».
Всіх причетних до поетичного слова привітала директор книгозбірні Людмила Зубко і зазначила, що люди, які працюють із словом, це завжди неповторні, талановиті неординарні особистості, які творять портрет сьогодення римованими рядками.
Зустріч розпочалась із поезій Ліни Костенко та теплого спогаду про творчу зустріч із поетесою, на якій пощастило побувати нашій прилучанці Валентині Грибенко.

ЗП1

У теплій атмосфері поети читали свої вірші, ділились роздумами про роль поезії у сучасному житті, дискутували про поезію як творчість і як ремесло, говорили про визнаних поетів і початківців слова. Євген Постульга, лауреат премії імені М. Коцюбинського, похвалився, що має в доробку «із шухляди» чимало віршів, які зараз виставляє на власній сторінці Facebook, Валентина Грибенко розповіла про співпрацю із видавництвом «Лілія», Валентина Пошкурлат – про інтернет-конкурс «Літтерком», Світлана Коробова - про створення власних відеороликів та роботу в ютубі.
Тетяна Шевченко, яка тільки починає представляти свої поетичні починання, читала вірші-присвяти своїм вчителям та людям, які залишили слід у її житті. Відкриттям-знайомством стала Олена Нечаєва, яка представила свої перші поетичні спроби.
Були дискусії, відкриття нових імен в сучасній поезії, презентація газети «Струна», в якій редактор видання Петро Антоненко виділив декілька сторінок для літературної Прилуччини, побажання творчості і досконалості. Було багато віршів.

ЗП2

Друзі книгозбірні не хотіли розходитись і після чаю та смаколиків ще спілкувались один з одним та створили довільну фотосесію на згадку.

Кiлькiсть переглядiв: 20

Коментарi