ПІДСУМКИ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ЛЮБОВІ ЗАБАШТИ «КВІТ ПАПОРОТІ» - 2020

2021-02-16

Забашта21

5 лютого відбулось засідання журі літературно-мистецької премії імені Любові Забашти «Квіт папороті»-2020. У номінації «Дипломант» переможцями стали:

- студентка Прилуцького медичного коледжу Катерина Скрипка (диплом ІІ ступеня), із творчим доробком у прозі;
- учениця 5 кл. гімназії №5 ім. В.Затолокіна Анастасія Ващенко (диплом ІІІ ступеня), із підбіркою поетичних починань.
Спеціальними дипломами відзначені учасники конкурсу, претенденти на звання «Лауреат». За глибоке розкриття та яскраву образність непростих жіночих доль відзначена Тетяна Стеценко – письменниця (м. Варва), із книгою «Дочекайся мене»; за збереження та примноження традицій українського гумору відзначена Катерина Василенко – заслужена артистка України, член Національної спілки журналістів України, авторка книг для дітей та дорослих (м. Київ), із книгами «Хай живе Вареник» та «Каламарчик веселого настрою». Ганна Дудка – поетеса, член Спілки письменників України (м. Київ), із поетичними збірками «Танок Соломеї» та «Небесна сотня» вшанована дипломом за високий рівень у розкритті патріотичної теми в поезії. Приємно відзначити, що всі конкурсанти родом із Прилуччини.
Лауреатом Літературно-мистецької премії імені Любові Забашти «Квіт папороті» - 2020 стала наша прилучанка, письменниця, член Спілки письменників України та Спілки письменників Білорусії Лілія Черненко із творчим доробком останніх років – книги «Букет сирени для Иисуса», «Єва в пошуках Адама», «За годину до раю», «Фрески» та «Янгол на порозі».
Вітаємо пані Лілію з перемогою.
Літературне свято та вручення премії відбудеться 3 березня в МЦБ ім. Л. Забашти.
Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi