АКЦІЯ «ОЛІМПІЙСЬКА КНИГА»

2020-09-23

У РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ 17 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ В МІСТІ ПРИЛУКИ ВІДБУЛАСЯ АКЦІЯ «ОЛІМПІЙСЬКА КНИГА», ЗАПОЧАТКОВАНА НАЦІОНАЛЬНИМ ОЛІМПІЙСЬКИМ КОМІТЕТОМ УКРАЇНИ, ЧЕРНІГІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ НОК ПІДТРИМУЄ ПРОВЕДЕННЯ ДАНОЇ АКЦІЇ ТА ПОДАРУВАЛО ДО ФОНДІВ ПРИЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ ІМЕНІ ЛЮБОВІ ЗАБАШТИ ЛІТЕРАТУРУ НА ОЛІМПІЙСЬКУ ТЕМАТИКУ.

АКЦІЯ «ОЛІМПІЙСЬКА КНИГА»

КНИГИ ДО ФОНДІВ БІБЛІОТЕКИ ПЕРЕДАНО ОСОБИСТО ВОЛОДАРКОЮ ПЕРШОЇ ОЛІМПІЙСЬКОЇ НАГОРОДИ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ, ЗАСЛУЖЕНИМ МАЙСТРОМ СПОРТУ УКРАЇНИ, ЛАУРЕАТОМ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ПРЕМІЇ «ЗОЛОТА ДЕСЯТКА БІАТЛОНУ» ВАЛЕНТИНОЮ АДАМІВНОЮ ЦЕРБЕ-НЕСІНОЮ СПІЛЬНО З ВІДДІЛОМ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПРИЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Прилуцька міська центральна бібліотека ім. Л.Забашти щиро вдячна за цінні подарунки і пропонує до уваги користувачів подаровані інформаційні видання Віктора Берегового «Спортивне життя Чернігівщини».
У пропонованих книгах вміщені літературні портрети провідних спортсменів і тренерів, які своїми спортивними здобутками прославили нашу область в усіх куточках держави та далеко за її межами.
Зміст видань зацікавить фахівців фізичного виховання і спорту, а також широкий загал читачів.
Кiлькiсть переглядiв: 59

Коментарi