Круглий стіл «Шляхи подолання правового нігілізму серед молоді»

2019-12-10

10 грудня об 11.00 на базі Прилуцького професійного ліцею відбувся круглий стіл (до декади права) «Шляхи подолання правового нігілізму серед молоді». У ході заходу обговорюватися питання про правову культуру українського суспільства, правосвідомість громадян та посадових осіб, авторитет державної влади, а також якість системи законодавства у розрізі безперервного процесу розвитку державних інститутів.

Кругл. стіл1

Обговорювали важливі для українського суспільства питання: Забейда Юлія Михайлівна – викладач історії та громадянської освіти Прилуцького професійного ліцею, Ткаченко Оксана Іванівна – юрист-консульт Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості, спеціаліст І категорії служби у справах дітей Прилуцької міської ради Хотіна Оксана Олексіївна, Котляр Наталія Миколаївна – провідний фахівець із соціальної роботи Прилуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також студентська молодь Прилуцького професійного ліцею.

Кругл. стіл2

Кожний із названих учасників заходу намагався якнайповніше розкрити перед молоддю суть окресленого питання, адже правовий нігілізм українського суспільства зародився ще у часи перебування нації під повною владою світових імперій. Особливий акцент під час розмови було зроблено на класичній та сучасній літературі українських та зарубіжних авторів, наскрізною ниткою книг яких є проблема байдужості і неприйняття законів, норм, правил і звичаїв, конфлікту поколінь і соціальних верств.

Останньою підсумковою тезою зібрання став вислів Наполеона: «Любов до Батьківщини – перша чеснота цивілізованої людини». І не випадково, адже повага до своєї землі має пробуджувати в людині найкращі почуття і прагнення: бажання змінюватись і змінювати, розвивати і розвиватися, допомагати і цінувати те, що створили до тебе заради тебе.

Кiлькiсть переглядiв: 110

Коментарi