Зустріч із циклу «Дивовижне поруч»

2019-11-19

Сьогодні у стінах бібліотеки відбулася перша зустріч із циклу «Дивовижне поруч», у ході якої обговорювалися дві дуже цікаві і актуальні теми. Перша: «Іриси і рододендрони – справжня чоловіча любов» і друга «Незрячість – це не вирок. Це перевірка на мужність» . У результаті, глядацька аудиторія познайомилася із Геннадієм Мамченком, який вразив гостей книгозбірні своїми енциклопедичними знаннями, любов’ю до світу та людей, новаторськими спробами та звершеннями. Присутні зрозуміли, що цей чоловік - справжній чарівник царства квітів, який мужньо пройшов чоловічу ініціацію вибором професій, способом заробітку для родини та особистим самовизначенням. А також талановитою мудрою жінкою – Мариною Ільїною, яка не бачить цей світ у всіх барвах та кольорах через хворобу, але це не заважає їй сприймати красу життя душею і серцем. Доля щодня посилає жінці безліч випробувань, але героїня зустрічі достойно їх долає. Вона плекає паростки свого таланту і дарує добро своєї духовної скарбниці людям.

Дивовижне1

Музичний супровід у виконанні учениць 1-го класу Прилуцької музичної школи імені Левка Миколайовича Ревуцького Лащенко Маша та Тарасенко Поля ( керівник – викладач спеціального фортепіано Прилуцької музичної школи імені Левка Миколайовича Ревуцького Тихановська Віталіна Григорівна) виконали чудові музичні композиції, які доторкнулися до тонких душевних струн кожного учасника зустрічі.
Cвою вчительку – Марину Ільїну – привітав Артем Бодько (її учень), виконавши музичну композицію на синтезаторі.

Дивовижне2

Загалогом основним меседжем цього пізнавального заходу стало живе спілкування і обмін життєвим досвідом між людьми, які прагнуть зробити теперішнє кращим.

Кiлькiсть переглядiв: 84

Коментарi