Презентація літературного альманаху “Мандрівні вірші”

2019-10-29

29 жовтня у читальній залі Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти відбулася презентація літературного альманаху “Мандрівні вірші”, виданого у межах проекту "Мандрівний поетичний бібліопростір А+", який був реалізований Чернігівською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. В. Г. Короленка за підтримки Українського культурного фонду у рамках програми "НОРД: навчання, обміни, резиденції, дебюти" та творча зустріч місцевих поетів “Під поетичним небом осені”. У ході заходу літератори та поціновувачі поетичного слова обговорювали сучасні літературні тенденції у розрізі існуючих проблем, акцентували увагу творчої спільноти на різнобічному аналізі позитивного ефекту від видання вказаного альманаху, а також висловили свою думку щодо недоліків процесу його створення, з огляду на індивідуальні особливості поетичного таланту представлених митців.

Літ.альманах1

Ніна Ткаченко, Євген Постульга, Валентина Пошкурлат, Світлана Коробова, Надія Стеценко, Ніна Заболотна поділилися із гостями книгозбірні своїми поетичними напрацювання на осінню тематику. Їхні атмосферні теплі поезії справили неабияке враження на справжніх поціновувачів поезії.

Літ.альманах2

Поетка-початківець Шевченко Тетяна Валентинівна вперше винесла на загал свої вірші, поділившися з присутніми спогадами про перші кроки на поетичній ниві.
Родзинкою розмови став чудовий музичний супровід у виконанні викладачки Прилуцької музичної школи ім. Л. Ревуцького Небрат Валентини Миколаївни.
Із вуст учасників зустрічі неодноразово звучали репліки про необхідність обєднання поетичних скарбів Прилук на сторінках єдиного спільного альманаху, крім того було офіційно оголошено про організацію літературної студії, яка почне діяти у листопаді цього року на базі центральної книгозбірні міста.
Учениця гімназії № 5 ім. В. А. Затолокіна Катя Рута подарувала присутнім яскраву літературну композицію на вірші геніальної Ліни Костенко, додавши зустрічі неповторного шарму любові і краси.
Кiлькiсть переглядiв: 94

Коментарi