Дайджест часу «Козаки-характерники: міф чи реальність»

2019-10-10

10 жовтня об 11.00 у читальній залі Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти відбувся дайджест часу (до Дня українського козацтва) «Козаки-характерники: міф чи реальність» . У ході заходу учнівська молодь Прилуцької школи-інтернату дізналася у розширеному форматі про феномен козацтва на українських теренах, передумови та причини його появи, наслідки існування і діяльності, а також про міжнародний резонанс, викликаний військовою потугою козацької армії. Відеоряд допоміг аудиторії детальніше познайомитися зі знаковими постатями лицарської епохи.

До Дня укр.козацтва1

Речник Прилуцького козацького полку Влад Дзюба разом із побратимами розповів дітям про діяльність козаків у рідному місті, про їхні успіхи у проведенні різноманітних заходів у контексті патріотичного та спортивного виховання молоді, про організацію забезпечення громадського порядку у історичній частині міста, а також про волонтерську діяльність і військову службу побратимів-козаків у зоні АТО. Також пан Влад від імені отамана Прилуцького козацького полку Сергія Ткаченка передав бібліотеці, як книжковій скарбниці, сертифікат сувенірної пам’ятної монети.

До Дня укр.козацтва

Директор книгозбірні Людмила Зубко привітала присутніх із прийдешніми святами, зазначивши, що козацтво та військова звитяга героїв забезпечили українству здобуття незалежності.

Кiлькiсть переглядiв: 121

Коментарi