Відкриття персональної виставки Петра Бойка «Космічні імпульси Петра Бойка»

2018-10-18

18 жовтня в читальній залі міської центральної бібліотеки імені Любові Забашта відбулось відкриття персональної виставки Петра Бойка «Космічні імпульси Петра Бойка». Ім'я Петра Бойка відоме далеко за межами нашого регіону, як креативного непередбачуваного художника-авангардиста, який не боїться експериментувати із кольором, змістом і формою.

Бойко1
Його ім'я занесене до міжнародного Єдиного художнього рейтингу, до книги «Золотий фонд нації». Він є членом Національної спілки художників України.
На виставці презентовано нові роботи автора, які вразили присутніх яскравою гамою кольорів та позитивним світобаченням митця. «Три грації», «Дівчина з люстерком», «В'їзд в Єрусалим», «Густинська мелодія» - це не ввесь перелік об`ємних робіт авангардиста, які неоднозначно сприймаються пересічними споживачами мистецтва, але мають високу оцінку професійних майстрів пензля. Так прилуцький художник Степан Вербещук зазначив, що роботи Петра Борисовича глибоко продумані, в них відчувається рука справжнього майстра-професіонала і світогляд справжнього філософа.

Бойко3

Із новою колекцією картин митця прийшли привітати друзі: письменниця, член Спілки письменників України і Білорусії Лілія Черненко, поет, співак і композитор власних пісень Віктор Погуляй, дружина прилуцького краєзнавця Миколи Куриленка Ольга Михайлівна, засновниця приватної арт-студії Олена Чайка та ін.

Бойко2

Директор книгозбірні Людмила Зубко привітала Петра Бойка із черговою виставкою у стінах закладу та побажала і далі розфарбовувати наше життя яскравими кольорами і дарувати людям позитив.

Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi