Круглий стіл "Закон Законів"

2018-06-14

14 червня у МЦБ ім. Л.Забашти відбувся круглий стіл до Дня Конституції України «Закон законів». У ході заходу ведуча розповіла про історію конституційного процесу у контексті розвитку незалежної України. Інформація була подана у розрізі порівняльного аналізу вітчизняної правової спадщини. Гості книгозбірні переглянули інформаційний відеоролик про Конституцію Пилипа Орлика із циклу «20 кроків до незалежності», який переніс усіх присутніх у далеке 18 століття.

Начальник сектору моніторингу Прилуцької поліції Микола Самбор підкреслив особливості конституційних реформ періоду незалежності та охарактеризував Основний Закон за розділами та статтями.Тетяна Пироженко – старший інспектор з ювенальних питань сектору превенції Прилуцької поліції наголосила на ролі та значимості поняття «відповідальність» у процесі формування громадянської позиції молоді.Старший державний виконавець Прилуцького міськрайонного ВДВС ГТУЮ у Чернігівській області – Артем Майданов підкреслив важливість виконання громадянами України своїх обов’язків, а також познайомив молодіжну аудиторію із цікавими фактами про Конституцію України.

Тетяна Немс – головний спеціаліст Прилуцького бюро правової допомоги, розповіла про діяльність своїх колег у галузі прав людини, на прикладах показала основні мотиви правових звернень жителів Прилук та району,зазначивши, що подібні бюро існують по всій Україні.

Кiлькiсть переглядiв: 140

Коментарi