Презентація книги Надії Маринохи-Стеценко «…На побачення з долею»

2018-05-16

16 травня в міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбулась презентація книги Надії Маринохи-Стеценко «…На побачення з долею». Протягом зустрічі йшла розмова із авторкою книги про її шлях до читача та перші читацькі відгуки. Щоб книга дійшла до читача посприяла ГО «Українська Громадська Рада», зокрема голова правління Української Громадської Ради Юлія Капран, яка через скайп-діалог привітала Надію із виходом книги.
Член Спілок письменників України і Білорусі Лілія Черненко, яка допомагала редагувати книгу, зробила аналіз збірки і відмітила, що проза Надії Маринохи є професійною і довершеною, яка знайде своїх поціновувачів у різних куточках України.

Черненко Л.

Молоду письменницю привітали начальник відділу культури і туризму Прилуцької міської ради Катерина Мовчан, директор міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти Людмила Зубко, директор Прилуцької районної ЦБС Валентина Тарасенко, а також герої окремих журналістських інтерв’ю, які увійшли в збірку: поетеса Ніна Заболотна, художниця Ірина Хауха, еколог Юрій Скиба.

Черненко Л.

На заході прозвучали окремі уривки із книги у виконанні керівника Зразкової театральної студії «Казкар» Юлії Сікалової, студентів Прилуцького агроколеджу Валерія Сокола та Альбіни Бірюкової.

Музичний супровід літературного вечора забезпечили солістка районного Будинку культури Наталія Вовк та керівник Народного естрадного оркестру Олександр Ярмощенко.

Кiлькiсть переглядiв: 107

Коментарi