Історичний лабіринт "Свічадо часу"

2018-05-07

7 травня 2018 року у приміщенні Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л. Забашти відбувся історичний лабіринт "Свічадо часу", присвячений Дню пам'яті та примирення. У ході заходу до молодіжної аудиторії звернулася історик, викладач Прилуцького агротехнічного коледжу Чернікова Ольга Петрівна. У своєму виступі вона виокремила передумови початку Другої світової війни, особливості становища українського народу у складі Радянського Союзу напередодні конфілкту, етапи ведення бойових дій на різних фронтах, наслідки каральних операцій нацистів для простого населення. Ольга Петрівна розповіла про діяльність радянських партизанськтих груп та підпільників ОУН-УПА. Провела паралелі між оцінкою подій Другої світової істориків-прихильників радянської доктрини світосприйняття та дослідників суверенної України.
До гостей книгозбірні звернулася її директор Зубко Л. І. Пані Людмила підкреслила важливість збереженя історичної пам'яті для наступних поколінь українства, наголосила на ролі та значимості консолідації нації в умовах війни на Сході, зауваживши, що будь-які війні прокляті матерями, незалежно від національності чи історичного періоду, у який вони відбуваються.
Студенти Прилуцького професійного ліцею також переглянули відеоряд на вказану тематику та ознайомилися із друкованими виданнями, що представлені на книжковій виставці. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували полеглих на фронтах героїв. Підсумком зустрічі стали слова бібліотекаря про чорно-білі жнива історії, яка вчить нас бачити помилки минулого, бути лояльними, мудрими та справедливими задля щасливого майбутнього наших нащадків.

День памяті11

Кiлькiсть переглядiв: 94

Коментарi