Літературна година "Дім без книги – день без сонця"

2018-03-07

Всесвітній день письменника проводиться 3-го березня , щоб згадати творчі особистості, які є гордістю всього світу. Вони уславили свої імена невмирущими творами і зробили крок у вічність. Вони відзначені Богом – і ця відзнака зробила їхнє життя самопосвятою Музі. Шлях талановитої особливості – непростий і найчастіше тернистий, позначений численними незгодами. Адже обдарованість -- це випробування духу, це небесна відрада і пекельна мука водночас.
До Всесвітнього дня письменника 7-го березня міська бібліотека-філія №4 провела для дітлахів старшої групи ДНЗ №3 літературну годину «Дім без книги – день без сонця». Вже в давнину люди розуміли, як важливо вміти читати книги, тому що, читаючи книги, дізнаєшся багато важливого і цікавого. Спочатку книги були рукописні. Їх переписували від руки. З часом люди винайшли машини, які могли надрукувати будь-яку кількість книг, а для друкування книжки необхідно щоб письменник написав дитячий твір, а художник красиво і зрозуміло її оформив.
На цьому заході дітвора була ознайомлена з рядом дитячих письменників зі світовим ім’ям, які внесли великий вклад у світову літературну скарбницю, а також їм була запропонована «Вікторина казок», «Чарівна торбинка», «Плутанина» на твори цих письменників.

День письма

Кiлькiсть переглядiв: 159

Коментарi