«Пухнасті муркотони»

2018-03-01

1 березня 2018 року у Прилуцькій міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбувся березневий вернісаж робіт у різних техніках прилуцьких майстрів-аматорів (до Всесвітнього дня котів) «Пухнасті

муркотони». У ході заходу гості книгозбірні дізналися про особливості відзначення Всесвітнього дня котів, історію його виникнення, переглянули кумедні відео про домашніх улюбленців, а також поспілкувалися із майстрами, що обрали тему котиків для виготовлення своїх творів.

Глядацька аудиторія змогла поринути у таїну загадкового культу котів єгипетської богині Баст і це ще раз підтвердило наскільки давньою є дружба між людьми та домашніми улюбленцями. Нікого не залишила байдужою інформація про гоніння на котиків у часи Середньовіччя. Родзинкою розповіді бібліотекаря став момент про повернення теми котів до образотворчого мистецтва, що закарбувався на картині Луї Ленена «Щаслива сім’я» 1642 року.

Коти у образах людей майстра пензля Луї Уейна вразили гостей своєю реалістичністю та магнетичністю. Позитивний котоживопис російського художника Рум’янцева подарував кожному учаснику вернісажу чудовий настрій.

Молодь переконалася, що місто Прилуки теж дуже багате художніми талантами і наші місцеві художники часто обирають тему котів для своїх творів. Роботи Степана Вербещука, Вікторії Михайліченко, Михайла Кубрака мають свій неповторний шарм і мистецький задум.

Коти1

Керівник прилуцької Арт-студії «Творча кухня» Олена Чайка звернулася до присутніх із закликом бути креативними та не боятися реалізовувати свої творчі задуми, а Вікторія Михайліченко розповіла про роботу захисників тварин у Прилуках.

Кiлькiсть переглядiв: 199

Коментарi