Історичний віраж «Події, що змінили Україну»

2017-11-21

21 листопада у читальній залі Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти відбувся історичний віраж «Події, що змінили Україну». До уваги гостей книгозбірні було запропоновано цікавий відеоряд про хід історії на Майдані та подвиги його учасників. Студентська молодь змогла поспілкуватися із героями АТО: Андрієм Чижиком, Мирославом Ковачем та Анатолієм Щипкою.

День гідності2

Усі вони учасники першої хвилі мобілізації – свідки трагічних і героїчних подій на Донбасі, а також активісти Прилуцького козацького полку. За їхньої ініціативи відбулася демонстрація муляжів зброї, з якою зараз на Сході захищають свою Батьківщину патріоти. Декламування віршів на вказану тематику надало заходу емоційного змісту.

День гідності1

Директор Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти Людмила Зубко подякувала героям АТО за змістовну розмову та подарувала кожному із них від імені Лілії Черненко - поетеси, письменниці, члена Національних Спілок письменників України та Білорусі - книгу «Прощена неділя», що вміщує в собі 40 монологів про війну.

Кiлькiсть переглядiв: 59

Коментарi