Авіація – історична гордість міста

2017-09-13

Напередодні пам’ятного дня в історії нашого міста, а саме Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників, в стінах Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти, було відкриття виставки експонатів шкільного військово-історичного музею ЗОШ № 12 «Авіація – історична гордість міста». На зустріч були запрошені керівник шкільного музею, вчитель історії Людмила Борисівна Кобзиста разом зі своїми помічницями – ученицями 8-го класу Кожушко Ірою та Чепурною Танею, які є екскурсоводами музею.

Авіація1


Людмила Борисівна розповіла про створення музею, напрямки його роботи, про ветерана Другої світової війни, колишнього члена ради ветеранів міста Прилук Гехтмана Аббу Давидовича та представила його власні речі (планшет льотчика, бойові карти, папку, бортові журнали та ін.), подаровані музею, та про полк з моменту його постійної дислокації в м. Прилуки та про літак ТУ-160.
Кожушко Іра ознайомила з історією 184 гвардійського Полтавсько-Берлінського, ордена Леніна, Червонопрапорного, важкого бомбардувального авіаційного полку, а з розповіді Чепурної Тані учні дізналися про ветерана Другої світової війни, вчителя математики школи №12 Зоценка Віталія Івановича.

Кiлькiсть переглядiв: 17

Коментарi